KURS OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Kursy z zakresu obsługi wózków widłowych (jezdniowych)

Kurs obsługi wózków widłowych. Celem kursu jest przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych. Posiadamy kilka rodzajów wózków widłowych wiodących producentów, które są cały czas dostępne dla kursantów. Są to wózki kategorii: I WJO, II WJO, III WJO.

W trakcie prowadzonego szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy z pełną dbałością o klienta, bezstresowo przekazują całą posiadaną wiedzę, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy. Preferujemy indywidualny tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji. Zajęcia praktyczne odbywają się na halach treningowych co daje nam całkowitą niezależność od warunków atmosferycznych i pozwala skupić się wyłącznie na wyznaczonych zadaniach.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu operator otrzymuje bezterminowe uprawnienia do obsługi wszystkich typów wózków jezdniowych niezależnie od:

  • typu
  • udźwigu
  • wysokości podnoszenia
  • sposobu napędu
  • oraz uprawnienia do wymiany butli z gazem LPG.

Uzyskanie uprawnień operatora wózka widłowego niesie ze sobą szereg innych korzyści, takich jak większe szanse na rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe pozwoli zdobyć umiejętności dające możliwość awansu w danym miejscu pracy. Zakończone egzaminem szkolenie na widlaki jest o tyle korzystne, że urządzenia te stosuje się w coraz większej ilości firm.

Czas trwania kursu uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji kursantów oraz rodzaju uprawnień o jaki się ubiega.
Maksymalna ilość jednej grupy to 20 osób.
Szkolenie prowadzone jest przez instruktora .
Szkolenie kończy się egzaminem i po jego zdaniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie.